Technik Farmaceutyczny

pin Gdynia  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. zatrudnią:

Technika Farmaceutycznego

Lokalizacja:
Szpital Morski im. PCK w Gdyni
ul. Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. zarządzają 4 szpitalami, których właścicielem jest Samorząd Województwa Pomorskiego.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw leków i ich wydawanie na oddziały szpitala,
  • wykonywanie leków recepturowych,
  • wykonywanie czynności pomocniczych przy sporządzaniu i przygotowywaniu innych leków tj. żywienie pozajelitowe i cytostatyki,
  • przyjmowanie dostaw i wydawanie na oddziały wyrobów medycznych,
  • obsługa sprzętu aptecznego,
  • obsługa aptecznego programu magazynowego.

Wymagania:

  • dyplom technika farmaceutycznego,
  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Aptece Szpitalnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na zastępstwo z możliwością przedłużenia – pracujemy 7h 35 min każdego dnia,
  • pakiet dodatków pozapłacowych – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: „Wczasy pod gruszą”, „Zapomogi Losowe”, „Pożyczki Mieszkaniowe”, „Dofinansowanie Sanatoryjne”, „Dofinansowanie do kolonii” oraz „Świadczenia Świąteczne”,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość korzystania z parkingu firmowego (odpłatnie) lub w pobliżu szpitala (brak strefy parkingowej),
  • kartę FitProfit dla pracowników i osób towarzyszących,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email. Termin składania dokumentów: 09.08.2024 r. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Podanie wymaganych danych osobowych jest warunkiem udziału w naborze. Administratorem danych osobowych są Szpitale Pomorskie Sp. z o.o., 81-519 Gdynia, ul. Powstania Stycznia 1. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: e-mail: [email protected].

Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. oraz archiwizacja dokumentów po przeprowadzeniu naboru. Informacja o odbiorcach danych: brak. Okres przechowywania danych: zgodnie z regulaminem przeprowadzenia konkursu na stanowisko pracy.

Kandydatowi przysługuje:

  • Prawo dostępu do swoich danych,
  • Prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych,
  • Prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • Prawo do usunięcia danych osobowych,
  • Prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na