Praca dla lekarza (Ordynator Oddziału)

pin Sosnowiec  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Ap.
poszukuje lekarza na stanowisko Ordynator Oddziału.

Opis stanowiska
• pełnienie funkcji Ordynatora Oddziału,
• świadczenie usług w zakresie leczenia pacjentów,
• prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych,
• praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania
• specjalizacja w opiece paliatywnej,
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• prawo wykonywania zawodu,
• wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,
• umiejętności organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy
• stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na email (kadry) wpisując w temacie nazwę stanowiska.

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na