Praca dla lekarza ginekologa

pin Katowice  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny, Praca dodatkowa

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Lekarz Ginekolog

Lokalizacja: Katowice

Klinika Leczenia Niepłodności Gyncentrum poszukuje lekarza ginekologa po specjalizacji, który chce się kształcić w kierunku endokrynologii rozrodu.

Zakres obowiązków:

  • Profilaktyka, diagnozowanie i leczenie schorzeń związanych z zaburzeniami hormonalnymi oraz ginekologicznymi u pacjentek.

 Nasze wymagania:

·         Specjalizacja z dziedziny ginekologii;

·         Chęć kształcenia się i rozwoju w obszarze endokrynologii rozrodu;

Warunki współpracy:

  • Rodzaj umowy: B2B;
  • Okres zatrudnienia: do uzgodnienia – określony lub nieokreślony;
  • Miejsce świadczenia usług:

✔️GYNCENTRUM Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej, Katowice, ul. Żelazna 1;

To oferujemy:

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

·         Pracę pełną wyzwań i satysfakcji;

·         Elastyczny grafik;

·         Możliwość rozwoju;

·         Zgrany zespół.

Zapraszam do kontaktu

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź