Położna

pin Warszawa  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie wizyt pacjentów i praca z dokumentacją medyczną
  • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów i procedur medycznych
  • Asystowanie przy zabiegach i praca w punkcie pobrań
  • Obsługa programu informatycznego

Nasze wymagania

  • Aktywne prawo wykonywania zawodu Położnej
  • Sprawność manualna i predyspozycje do pracy w gabinecie zabiegowym oraz przy rejestracji pacjentów
  • Komunikatywność i szczególne zorientowanie na pacjenta
  • Empatia, pasja do pracy z ludźmi i miłe usposobienie
  • Chęci do zdobywania wiedzy i poszerzania swoich umiejętności
  • Wysoka samodzielność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Brak konieczności pracy w systemie nocnym, niedziele i w święta
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa MultiSport, polisa na życie)

Wyślij swoją aplikację na adres

Formularz rekrutacyjny