Pielęgniarka Szkolna

pin Dywity  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Samodzielny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dywitach zatrudni:

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Opis stanowiska:

– Świadczenie usług w zakresie promocji zdrowia i profilaktyki chorób.
– Rozpoznanie i ocena potrzeb pielęgnacyjnych i problemów zdrowotnych.
– Planowanie i realizacja opieki pielęgnacyjnej nad uczniami na terenie szkoły lub w placówce oświatowo-wychowawczej.
– Prowadzenie edukacji zdrowotnej i działań profilaktycznych.
– Wykonywanie iniekcji i szczepień ochronnych.
– Opieka profilaktyczna, udzielanie pierwszej pomocy, realizacja programów zdrowotnych nad uczniami.
– Kontrola stanu zdrowia uczniów.

Wymagania:

– Tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub
– Tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, lub
– Kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania, lub
– Tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego zdobyty po ukończeniu szkolenia specjalizacyjnego rozpoczętego po dniu 23 sierpnia 2015 r., lub
– W trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub pediatrycznego
– Kurs szczepień
– Doświadczenie w samodzielnej pracy w szkole

Forma zatrudnienia:

– Umowa o pracę lub kontrakt cywilno-prawny

Kontakt:

Andrzej Maciejewski
Dyrektor SG ZOZ Dywity

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na