Pielęgniarka Środowiskowo – Rodzinna

pin Wrocław  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med: Oferta pracy dla pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej

Miejsce pracy: Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med
Adres: ul. Ks. Norberta Bonczyka 20, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Praca w środowisku domowym Pacjenta,
  • Edukacja zdrowotna Pacjentów,
  • Pobieranie materiału do badań,
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych.

Oczekiwania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Uprawnienia pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej (ukończony kurs kwalifikacyjny lub tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego),
  • Kwalifikacje pielęgniarki wykonującej szczepienia ochronne (ukończony kurs lub szkolenie w zakresie szczepień ochronnych lub udokumentowaną co najmniej 6-miesięczną praktykę w zakresie przeprowadzania szczepień ochronnych),
  • Kurs EKG,
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się grupie medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź