Pielęgniarka / Położna Epidemiologiczna

pin Poznań  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

zatrudni pielęgniarkę/położną na stanowisku:

W DZIALE EPIDEMIOLOGII, ORGANIZACJI I BEZPIECZEŃSTWA PROCESÓW MEDYCZNYCH

UWAGA!

Oferujemy bardzo korzystne warunki pracy i płacy

Zakres zadań:

  • opracowywanie i aktualizacja systemu zapobiegania i zwalczania zakażeń szpitalnych;
  • prowadzenie kontroli wewnętrznej, o której mowa w art. 11 ust. 2 pkt 6, oraz przedstawianie wyników i wniosków z tej kontroli kierownikowi szpitala i komitetowi zakażeń szpitalnych;
  • szkolenie personelu w zakresie kontroli zakażeń szpitalnych;
  • konsultowanie osób podejrzanych o zakażenie lub chorobę zakaźną oraz tych, u których rozpoznano zakażenie lub chorobę zakaźną.
  • planowanie i organizacja pracy własnej
  • opracowywanie i wdrażanie procedur mających na celu poprawę jakości i  bezpieczeństwa epidemiologicznego
  • współpraca z Oddziałami szpitalnymi i innymi komórkami organizacyjnymi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach,
  • bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, ubezpieczenia na życie.

Wymagania:

  • tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub położnictwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub epidemiologii lub higieny i epidemiologii,
  • 6 lat pracy w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze pielęgniarki epidemiologicznej, dla kandydatów nie posiadających doświadczenia oferujemy pełne wdrożenie do pracy,
  • wiedza i doświadczenie w zakresie obowiązujących przepisów prawnych oraz zasad i przepisów epidemiologicznych,
  • komunikatywność,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, rzetelność i uczciwość,
  • umiejętność podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Z-cą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu – Violettą Magierą  lub Przełożona Pielęgniarek i Położnych – Magdalena Czapiewska,

W przesłanych do Szpitala dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie przez Szpital Państwa danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu zatrudnienia na stanowisko Koordynatora Oddziału Urologii w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Kodeksu pracy oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1781)”.

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na