Pielęgniarka/Pielęgniarz

pin Bielsko-Biała  (praca stacjonarna)

clock Praca dodatkowa

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”

Jesteśmy organizacją, która od 1992 roku prowadzi działalność ukierunkowaną na pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym, borykającym się z problemem uzależnień.

Aktualne Ogłoszenie o Pracy

W związku z prowadzoną rekrutacją zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Młodzieży „Nadzieja”

Oferujemy:

  • Pracę dodatkową co najmniej raz w tygodniu (dyżur nocny)
  • Nowe wyzwania i rozwój zawodowy
  • Pracę w zespole ludzi, dla których ważny jest drugi człowiek

Wymagania:

  • Średnie lub wyższe wykształcenie pielęgniarskie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
  • Gotowość do pracy w porze nocnej

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 z późn. zm.), Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innymi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych.”

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych będzie Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”. Dane osobowe przetwarzana będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zgodnie z pkt IV 5 Polityki transparentności w zakresie przetwarzania danych osobowych, która obowiązuje w Fundacji od 25 maja 2018 r. Osobom aplikującym przysługuje prawo do informacji o przetwarzaniu danych osobowych, prawo uzyskania kopii danych, prawo do sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wycofania zgody, prawo do skargi.

Aplikuj

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź