Pielęgniarka / pielęgniarz

pin Szczecin  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Ośrodek Dializ w Szczecinie

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie zabiegów hemodializy
  • Opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej

Warto z nami pracować, gdyż:

  • Troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy,
  • Mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,
  • Pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,
  • Mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,
  • Profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego,
  • Formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,
  • Pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oczekujemy:

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarka/pielęgniarz,
  • Zaangażowania i chęci rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych na adres e-mail
Więcej informacji o firmie na naszej stronie www.nephrocare.pl