Pielęgniarka / Pielęgniarz

pin Łódź  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Bonifraterskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Oddział w Łodzi (dawniej – Szpital Zakonu Bonifratrów im. Jana Bożego) zatrudni:

Pielęgniarkę/Pielęgniarza – ze specjalizacją w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub epidemiologii, lub higieny i epidemiologii

Zakres zadań:

•    nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego oddziałów i komórek organizacyjnych Szpitala
•    rejestrowanie zakażeń szpitalnych
•    nadzorowanie funkcjonowania standardów, procedur z zakresu profilaktyki zakażeń szpitalnych
•    prowadzenie dokumentacji dotyczącej kontroli zakażeń zakładowych
•    współuczestniczenie w opracowywaniu standardów, zasad postępowania, procedur organizacyjnych dotyczących systemu pracy w Szpitalu
•    dobra organizacja pracy własnej

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe pielęgniarskie (magister pielęgniarstwa lub położnictwa)
•    tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub epidemiologii, lub higieny i epidemiologii
•    min. 6 lat pracy w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych
•    aktualne prawo wykonywania zawodu
•    umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

•    pracę w doświadczonym zespole medycznym
•    współpracę w oparciu o różne formy zatrudnienia
•    możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
•     przyjazną atmosferę i dobrą organizację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny z Działem Kadr i Płac