Pielęgniarka operacyjna

pin Bielsko-Biała  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Szpital Św. Łukasza B-B – Pielęgniarka Operacyjna

PIELĘGNIARKA OPERACYJNA (Blok Operacyjny) – Instrumentariuszka

Celem stanowiska jest obsługa procesów pielęgniarskich związanych z leczeniem operacyjnym pacjenta. W szczególności realizacja zadań terapeutycznych, diagnostycznych i administracyjnych na zlecenie Lekarza. Zapewnienie całościowej opieki nad powierzonym pacjentem.

Wymagania na stanowisku:

  • Umiejętność instrumentowania do zabiegów ortopedycznych, laryngologicznych i chirurgicznych (ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego),
  • Doświadczenie w instrumentowaniu w procedurach mało inwazyjnych,
  • Umiejętność precyzyjnego przekazywania informacji i empatii,
  • Znajomość programów informatycznych do obsługi świadczeń medycznych,
  • Umiejętność pracy w stresie,
  • Umiejętność pracy w grupie.

Doświadczenie na stanowisku PIELĘGNIARKI OPERACYJNEJ w jednostce medycznej (publicznej lub niepublicznej) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, po okresie próbnym oferujemy pakiet socjalny w postaci abonamentu medycznego i dodatków socjalnych. Dopuszczamy umowę zlecenie lub pracę na zasadach kontraktowych w niepełnym wymiarze godzin.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Szpital św. Łukasza S.A. z siedzibą w Bielsko-Biała.”

Aplikuj

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź