Pielęgniarka na oddział

pin Chorzów  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Umowa zlecenie

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Miejsce pracy: Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie, ul. Wiejska 4

Zakres obowiązków

  • Udzielanie świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych i leczniczych zgodnie z kwalifikacjami, aktualną wiedzą medyczną, dostępnymi metodami i środkami oraz zasadami etyki zawodowej, ze szczególną starannością oraz przyjętymi standardami w oddziale, poprzez:
    • przyjmowanie pacjentów zakwalifikowanych do hospitalizacji,
    • udzielanie pomocy w przypadkach zagrożenia życia lub poważnego uszczerbku na zdrowiu pacjenta, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
    • planowanie opieki pielęgnacyjnej, diagnozy pielęgniarskiej oraz ustalonego postępowania leczniczego,
    • rozpoznawanie problemów pielęgnacyjnych i podejmowanie działań w tym zakresie,
    • sprawowanie opieki pielęgnacyjnej nad pacjentem w oddziale (przygotowanie pacjenta do zabiegów, opieka pooperacyjna),
    • wykonywanie czynności pielęgniarskich (np. pomiar oddechów, ciśnienia tętniczego, pobieranie materiału do badań, prowadzenie bilansu wodnego i inne),
    • realizowanie pisemnych zleceń lekarskich w procesie leczenia, z wyjątkiem zleceń podczas zabiegów ratujących życie pacjenta lub w sytuacjach grożących bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia lub poważnym uszczerbkiem na zdrowiu pacjenta,
    • samodzielne udzielanie świadczeń zapobiegawczych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz z zakresu promocji zdrowia, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i odnotowanie ich w dokumentacji medycznej.

Wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie o profilu pielęgniarskim,
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

O nas

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile – oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do soboty,
  • Indywidualne i elastyczne podejście do godzin pracy,
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie lub B2B,
  • Pracę w sprawnie zorganizowanej placówce ze specjalistycznym zapleczem technicznym,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Przyjazną atmosferę w zespole i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia.