9 230 PLN

brutto/miesięcznie Aplikuj

Pielęgniarka do POZ

pin Warszawa  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

9 230 PLN

brutto/miesięcznie

Centrum Medyczne Vital  na Pradze  Południe poszukuje  Pielęgniarki POZ/ Pielęgniarza POZ

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe lub ukończony kurs pielęgniarstwa środowiskowo – rodzinnego
  • kurs szczepień
  • aktywny numer PWZ
  • mile widziane doświadczenie w pracy w POZ
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz samodyscyplina  w pracy

Zakres obowiązków:

  • realizowanie zabiegów zgodnie z zaleceniami
  • szczepienia dzieci i dorosłych
  • raportowanie do przełożonego
  • wykonywanie czynności diagnostycznych, leczniczych oraz pielęgnacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów

Oferujemy:

  • pracę od pon. do pt. w godz.: 08:00 -18:00
  • możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (np. 3/4 etatu)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie , umowę o pracę lub B2B
  • karta MultiSport

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na