7 000 - 9 300 PLN

brutto/miesięcznie Aplikuj

Pielęgniarka

pin Kraków  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

brutto/miesięcznie

Ogłoszenie o Pracę dla Pielęgniarki w Prywatnej Przychodni Centrum Medycznego UNIMED w Krakowie

Miejsce Pracy:
Prywatna przychodnia CM UNIMED, ul. Kordylewskiego 1, Kraków (okolice Ronda Grzegórzeckiego)

Wymiar Czasu Pracy:
40 godzin tygodniowo

Wynagrodzenie:
Ustalane w zależności od doświadczenia – umowa o staż około 7000 zł netto, 9300 zł brutto (możliwość pracy również na umowie lub umowa podstawowa stawka od 70 zł/h)

Obowiązki:

  • Pobieranie krwi zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.
  • Przeprowadzanie szczepień dzieci i dorosłych.
  • Mile widziana możliwość wykonania spirometrii lub gotowość do nauki.
  • Wykonanie testów alergologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo).
  • Doświadczenie w pobieraniu krwi i wykonywaneniu szczepień.
  • Kurs szczepień.
  • Mile możliwe w zakresie spirometrii.
  • Aktualne uprawnienia zawodowe.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej przychodni z akredytacją CMJ.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju i wyposażenia.
  • Przyjazne środowisko pracy, karta multisport.

Osoby prosimy o kontakt z CV oraz listą motywacyjną na adres: email. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

CM UNIMED
ul. Młodej Polski 7, 30-131 Kraków
Strona internetowa: www.unimed-nzoz.pl

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź