Pielęgniarka

pin Bydgoszcz  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Umowa o pracę

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Promedica GP Sp. z o.o.

Podejmie współpracę z:

Pielęgniarką

Lokalizacja: Przychodnia Leśna, ul. Czerkaska 22, 85-636 Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki i aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Ciekawą i samodzielną pracę w zespole.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Forma zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy/umowa o pracę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt