Lekarz ze specjalizacją z rehabilitacji leczniczej

pin Świecie  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Nowy Szpital Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu

zatrudni:

Lekarza ze specjalizacją z rehabilitacji leczniczej

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie rehabilitacji medycznej w oddziale..
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Lekarz specjalista  w dziedzinie  rehabilitacji  w chorobach narządu ruchu lub rehabilitacji ogólnej, lub rehabilitacji, lub rehabilitacji medycznej, lub medycyny fizykalnej i balneoklimatologii, lub fizjoterapii i balneoklimatologii, lub balneoklimatologii i medycyny fizykalnej, lub balneologii, lub balneologii i medycyny fizykalnej.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu, w tym umiejętność kierowania SOR lub IP.

 Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Współpraca możliwa jest także w godzinach popołudniowych i/lub w weekendy.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o

  • przesyłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na