Lekarz Stomatolog

pin Koszalin  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Poszukujemy Lekarza Stomatologa do Gabinetu Stomatologicznego Bogurscy w Koszalinie.

Zadania na stanowisku:

  • Leczenie zachowawcze dorosłych (i dzieci).
  • Wykonywanie przeglądów oraz zabiegów dentystycznych.
  • Zajmowanie się diagnostyką i doborem odpowiedniego leczenia.

Wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia w pracy jako lekarz stomatolog.
  • Umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z pacjentem.
  • Chęć do ciągłego rozwoju.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz etyka zawodowa.
  • Zaangażowanie, rzetelność i dokładność.

Oferujemy:

  • Pracę na wysoko specjalistycznym sprzęcie.
  • Współpracę z doświadczonym i życzliwym gronem specjalistów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Wszelkie potrzebne szkolenia.
  • Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą.