Lekarz Okulista

clock Niepełny, Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Nowy Szpital w Wąbrzeźnie Sp. z o.o.

Poszukujemy:

Lekarza do Poradni Okulistycznej

Lokalizacja: Nowy Szpital w Wąbrzeźnie

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług w zakresie okulistyki w Poradni Okulistycznej.
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualną wiedzą medyczną oraz przepisami NFZ i Ministerstwa Zdrowia.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Lekarz posiadający specjalizację w dziedzinie okulistyki lub lekarz rezydent po pierwszym roku szkolenia specjalizacyjnego.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Prawo wykonywania zawodu.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt