2 000 - 20 000 PLN

brutto/miesięcznie Aplikuj

Lekarz okulista

pin Gdynia  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Pełny, Praca dodatkowa

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa zlecenie

brutto/miesięcznie

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu zatrudni lekarza okulistę.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Ukończona specjalizacja w dziedzinie okulistyki
  • Doświadczenie na stanowisku lekarza okulisty
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Przyjazne nastawienie do Pacjentów

Główny zakres obowiązków:

  • Wykonywanie specjalistycznych badań lekarskich
  • Kierowanie Pacjentów na dalszą diagnostykę
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjna lokalizacja – w ścisłym centrum Gdyni

Informacje o firmie: Laguna Medical Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od 20 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną, zyskując coraz większe grono zadowolonych Pacjentów. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również kwalifikacji i kompetencji całego zespołu, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Pacjentów są dla nas priorytetem.