Lekarz internista/medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji

pin Łódź  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Medic Centrum w Łodzi, ul. Rydzowa 22, poszukuje lekarza specjalisty lub lekarza w trakcie specjalizacji (choroby wewnętrzne lub medycyna rodzinna).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne, z aktualnym prawem wykonywania zawodu.
  • Specjalizacja w dziedzinie chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej, bądź status lekarza w trakcie specjalizacji.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań lekarza zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Warunki pracy:

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-18:00.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę kontraktową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od formy zatrudnienia i wymiaru etatu.
  • Szkolenia z obsługi oprogramowania.

Zainteresowanych prosimy o kontakt lub przesłanie aplikacji.

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na