300 - 350 PLN

brutto/godzinowo Aplikuj

Lekarz anestezjolog

pin Warszawa  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Praca dodatkowa

pie-chart-outline Kontrakt

brutto/godzinowo

Miejsce Pracy: Warszawa

Komórka Zatrudniająca: Blok Operacyjny

Wymiar Czasu Pracy: Na godziny

Rodzaj Umowy: B2B

Proponowana Stawka: 350 zł/godz.

Opis Stanowiska:

Timeless Chirurgia Plastyczna poszukuje doświadczonego lekarza anestezjologa do pracy w naszym Bloku Operacyjnym w Warszawie. Jesteśmy renomowaną kliniką, specjalizującą się w procedurach chirurgii plastycznej i estetycznej.

Obowiązki:

  • Zapewnienie bezpiecznej opieki anestezjologicznej pacjentom podczas zabiegów chirurgicznych.
  • Ocena stanu pacjenta przed zabiegiem oraz monitorowanie podczas i po procedurze.
  • Współpraca z zespołem chirurgicznym w celu zapewnienia skutecznej opieki medycznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe medyczne oraz specjalizacja z anestezjologii.
  • Licencja do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym środowisku medycznym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
  • Konkurencyjną stawkę godzinową.
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb i preferencji.