kierownik hospicjum stacjonarnego/domowego – lekarz

pin Lubin  (praca stacjonarna)

clock Pełny

pie-chart-outline Kontrakt, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Nowy

Wynagrodzenie do negocjacji

Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie poszukuje Kierownika Hospicjum Stacjonarnego/Domowego – Lekarza

Miejsce pracy: Regionalne Centrum Zdrowia, Lubin, powiat lubiński

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie, planowanie, organizacja i kontrola opieki paliatywnej dla pacjentów w zaawansowanym stadium choroby lub przewlekłych schorzeń.
  • Nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem hospicjum pod względem medycznym, administracyjnym i gospodarczym.
  • Nadzór nad prawidłowo prowadzoną dokumentacją medyczną.
  • Kierowanie procesem diagnostyczno-leczniczym pacjentów hospicjum.
  • Współpraca z personelem medycznym i pomocniczym hospicjum w celu zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa oraz kompleksowej opieki medycznej.

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Specjalizacja z medycyny paliatywnej.
  • Doświadczenie z pacjentami w zaawansowanym stadium choroby.
  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu.
  • Nastawienie na doskonalenie oraz rozwój oddziału.

Rodzaj zatrudnienia:

  • Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Umowa kontraktowa

Data rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz

Dołącz do naszego zespołu i przyczyń się do rozwoju opieki paliatywnej w naszym regionie!

Sprawdź

Dołącz do nas na Facebook

Buduj razem z nami społeczność na Facebook!

Dołącz do nas na