Fizjoterapeuta dziecięcy

pin Warszawa  (praca stacjonarna)

clock Niepełny

pie-chart-outline Umowa o pracę

Nowy

Nie podano wynagrodzenia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów

zatrudni

Fizjoterapeutę dziecięcego

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe: magister fizjoterapii lub magister ze specjalizacją z fizjoterapii,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty PZWF,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy, punktualność, empatia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i sumienność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka funkcjonalna pacjentów zgodnie z wytycznymi NFZ,
  • sumienne prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współpraca z personelem medycznym,
  • tworzenie indywidualnych planów leczenia we współpracy ze specjalistą,
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapii wg wskazań,
  • wykonywanie zabiegów komercyjnych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu,
  • doskonalenie zawodowe,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę zmianową: wtorek, czwartek od 8:00 do 13:40; poniedziałek, środa, piątek od 12:20 do 18:00 lub od poniedziałku do piątku w godzinach 12:20-18:00