120 - 200 PLN

brutto/godzinowo Aplikuj

Teleporady – konsultacje ogólne

pin Bydgoszcz  (praca stacjonarna)

clock Niepełny, Praca dodatkowa

pie-chart-outline Kontrakt

Nowy

brutto/godzinowo

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną specjalizującą się w świadczeniu zdalnych usług medycznych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na teleporady poszukujemy lekarzy do współpracy w modelu pracy zdalnej.

Obowiązki:

  • Świadczenie teleporad dla pacjentów z różnych regionów kraju.
  • Analiza dostarczonych przez pacjenta wyników badań i dokumentacji medycznej.
  • Udzielanie konsultacji, wystawianie e-recept oraz zaświadczeń o czasowej niezdolności do pracy
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy z zakresu swojej specjalizacji.
  • Współpraca z zespołem medycznym w celu zapewnienia najwyższego standardu opieki.

Wymagania:

  • Ukończone studia medyczne oraz prawo do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
  • Ukończona specjalizacja lub specjalizacja w trakcie.
  • Umiejętność obsługi komputera oraz dostęp do stabilnego połączenia internetowego.
  • Empatia, dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Własna działalność gospodarcza

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego harmonogramu (bez narzuconych godzin pracy)
  • Nie wymagamy wcześniejszej deklaracji – pracujesz kiedy chcesz
  • Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia umiejętności.
  • Całodobowe wsparcie techniczne oraz szkolenia z obszaru telemedycyny.
  • Elastyczny model pracy oraz rozliczeń.

Zapraszamy do kontaktu

CV upload
Raport płacowy

Sprawdź ile powinieneś
zarabiać w branży medycznej

Sprawdź